PAKIET WYJĄTKOWE CHWILE

PAKIET WYJĄTKOWE CHWILE

Pakiet obejmuje
2 noclegi (z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
wyżywienie: śniadanie i dwie kolacje w tym romantyczną kolację przy świecach w hotelowej Restauracji (propozycja szefa kuchni) oraz obiad podany w Kawiarni Wiedeńskiej z widokiem na rzeszowską starówkę
butelkę schłodzonego wina musującego na powitanie
zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej (prośba o wcześniejsze ustalenie godziny zwiedzania. Możliwe wejścia o godzinie 11:15, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00)
nieodpłatny parking hotelowy
darmowy dostęp do Internetu
możliwość korzystania z sauny (sucha i parowa)

Pobyt rozpoczyna się Romantyczną Kolacją w dniu przyjazdu podaną w hotelowej Restauracji, która zostanie uwieńczona butelką wina musującego.
Kolejnego dnia zapraszamy Państwa na śniadanie do hotelowej restauracji, bądź też wedle życzenia może zostać podane do pokoju. Po śniadaniu zachęcamy do wizyty w Podziemnej Trasie Turystycznej. Jest to „sieć podziemnych korytarzy, budowana latami przez mieszkańców Rzeszowa, służyła im jako sklepy, magazyny, zakłady produkcyjne, wreszcie – w czasie wojen i kataklizmów – jako schronienie. Dziś te tajemnicze, a zarazem pięknie odrestaurowane i wzbogacone o ekspozycję historyczną, piwnice świadczą o zaradności, pomysłowości i przedsiębiorczości dawnych obywateli naszego miasta. Legenda rzeszowskiego Rynku czeka na odkrycie… „
Następnie zapraszamy na obiad, który specjalnie dla Państw zostanie podany w Cukierni Wiedeńskiej, z której rozciąga się niezwykle urokliwy widok na rzeszowski Stary Rynek. Po obiedzie proponujemy Państwu spacer uliczkami Starego Rzeszowa, gdzie będziecie mogli między innymi zobaczyć Secesyjne Wille, Zamek, Pałac Letni Lubomirskich, Zespół Klasztorny Ojców Bernardynów (zabytek o wyjątkowych walorach artystycznych).
Na uwieńczenie dnia zapraszamy na kolacje, która tym razem będą mogli Państwo zjeść w barze hotelowym, z którego widać Podziemną Trasę Turystyczną. Nazajutrz śniadanie – serwowane do godziny 10:30 w hotelowej restauracji. Po niedzielnym śniadaniu mogą Państwo odwiedzić Muzeum Okręgowe mieszące się przy ul. 3-go Maja.

Menu